W dniach 20-22 czerwca 2022 r. w Krakowie odbędzie się 8th Central European Congress of Life Sciences Eurobiotech.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
20.06.2022
Data zakończenia:
22.06.2022
Strona www:
https://www.eur...

Kongres organizowany jest przez firmę Targi w Krakowie we współpracy z Komitetem Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk. Program obejmie ponad 20 sesji naukowych dotyczących badań farmaceutycznych, komórek macierzystych, szczepionek, terapii genowej, a także tematów związanych z biotechnologią medyczną w czasach COVID-19.

Będzie to już ósma edycja Kongresu Eurobiotech. Wydarzenie cieszy się powodzeniem ze względu na bogaty program naukowy, a także atrakcyjność Krakowa jako miejsca jego realizacji. Poprzednia edycja kongresu odbyła się w 2019 roku i przyciągnęła około 400 uczestników ze środowisk akademickich, firm biotechnologicznych oraz farmaceutycznych, naukowców, dostawców sprzętu laboratoryjnego i medycznego. Przyszłoroczna edycja również będzie skupiona na bogatym programie imprez towarzyszących i wystawie, która przyciągnie uczestników nie tylko z kół naukowych, a i z biznesowych.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: https://www.eurobiotech.krakow.pl/gb/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij