Nowa propozycja to Biotech Network Platform innowacyjny serwis internetowy do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych. CEBioForum umożliwi korzystanie z doświadczenia i wiedzy innych poprzez udział szkoleniach i eventach on-line.

Lokalizacja:
Online
Data rozpoczęcia:
24.06.2021
Data zakończenia:
17.12.2021
Strona www:
http://cebiofor...

CEBioforum w 2021 roku w zupełnie nieoczekiwanej formie.

Nowa propozycja to Biotech Network Platform  innowacyjny serwis internetowy do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych. CEBioForum umożliwi korzystanie z doświadczenia i wiedzy innych poprzez udział szkoleniach i eventach on-line.

Do końca roku zaplanowano dziewięć wydarzeń Biotech Talks. Większość z nich odbędzie się w formie tradycyjnych konferencji online w języku polskim, dwa wydarzenia będą miały charakter międzynarodowy i realizowane będą w dedykowanej aplikacji. Po roku przerwy odbędzie się plebiscyt CEBioForum Awards.

CEBioApp pozwoli uczestnikom nie tylko na udział w panelach i dyskusjach, ale również na umawianie bezpośrednich spotkań  oraz tworzenie wizytówek firm. Celem działania aplikacji jest nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych między uczestnikami, które mogą zaowocować intratnymi kontraktami i cennymi relacjami.

Kalendarz zaplanowanych wydarzeń “biotech talks”:

  • 24/06 - Wszystko co powinien wiedzieć każdy startUP
  • 27/07 - Ośrodki badawcze wszystko co zapewni owocną współpracę
  • 26/08 - Jak zarobić na #biotech? szkolenie dla inwestorów
  • 27-30/09 - Biotech weekend discover central european biotech [#CEBioApp]
  • 12/10 - Recepta na skuteczne badania kliniczne
  • 26/10 - Biotech talents day
  • 6/11 - Prawo i etyka w biotech oraz badaniach klinicznych
  • 22-28/11-  Biotech network platform days [#CEBioApp]
  • 17/12 - Gala CEBioForum Awards 2021

Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

CEBioForum ma wieloletnią tradycję. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi.  Od tej pory miało miejsce 19 edycji wydarzenia między innymi w takich miastach jak  Brno, Budapeszt, Łódź, Wrocław czy Nowy Jork. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

Central European BioForum odbywa się pod patronatem:
ZWIĄZEK FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH BIOFORUM, Biotechnologia.pl, Forum Biznesu, ISBZdrowie, Strefa Inwestorów, Laboratoria.net, Laboratorium - Przegląd Ogólnopolski, Stowarzyszenie TOP 50 Innovators, Świat Lekarza Nowe Terapie.

Szczegółowe informacje: www.cebioforum.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij