Targi oferują wiele korzyści dla firm o różnej wielkości. Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, udział w wydarzeniu o takim charakterze jest szczególnie istotny.

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do uczestnictwa w pierwszej edycji targów DIAGNOSTYKA 360° Ludzie – Idee – Innowacje, które odbędą się w Łodzi, w dniach 15-17 marca 2022 roku.

DIAGNOSTYKA 360°, to nowy punkt na mapie wydarzeń, skierowany do wszystkich związanych z szerokim spektrum nauk i technologii diagnostycznych.

Targi w dalszym ciągu pozostają doskonałą areną wspierającą proces wzmacniania pozycji marki na rynku. W wielu sektorach gospodarki relacji B2B i B2C nie można w 100% przenieść się do internetu. Targi oferują wiele korzyści dla firm o różnej wielkości. Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, udział w wydarzeniu o charakterze wystawy jest szczególnie istotny.

Pełna nazwa naszego wydarzenia nie bez przyczyny brzmi: DIAGNOSTYKA 360° Ludzie - Idee - Innowacje. Bez kreatywności człowieka i zespołów nie ma pomysłów, nie tworzone są unikalne rozwiązania. Nasze targi mają być sceną dla efektów procesów twórczych. Chcemy pokazać nowoczesną diagnostyką praktycznie z każdego kąta, chcemy mówić o niej na okrągło.

Już dziś do współpracy zapraszamy: producentów, dystrybutorów, organizacje branżowe, uczelnie, ośrodki badawcze i naukowe, sieci laboratoriów, jednostki wsparcia oraz media. Chcemy aby targi DIAGNOSTYKA 360° były płaszczyzną nie tylko do prezentacji nowoczesnej myśli technologicznej, ale również wymiany wiedzy i doświadczeń. Edukacja z pewnością będzie integralną częścią wydarzenia. Panele dyskusyjne, hot topics, wykłady, warsztaty i przede wszystkim eksperci z całego świata połączą tych, którzy szukają informacji, z tymi, którzy wiedzą jak ważne jest się nią dzielić.

Do zobaczenia w Łodzi, w sercu Polski.

Szczegółowa oferta dla wystawców we wrześniu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij