Chcesz założyć startup biotechnologiczny, ale nie wiesz od czego zacząć? A może masz już startup, ale nie wiesz jak pozyskać dodatkowy kapitał na rozwój? Jeśli tak, ta konferencja jest dla Ciebie.

Ciekawe panele, wyjątkowi prelegenci m.in. EIT Health InnoStars, NCBR, Startup Hub Poland. Szczegóły wydarzenia www.cebioforum.com/startup

Kalendarz zaplanowanych wydarzeń "biotech talks":

24/06 - Wszystko co powinien wiedzieć każdy startUP

27/07 - Ośrodki badawcze wszystko co zapewni owocną współpracę

26/08 - Jak zarobić na #biotech? szkolenie dla inwestorów

27-30/09 - Biotech weekend discover central european biotech [#CEBioApp]

12/10 - Recepta na skuteczne badania kliniczne

26/10 - Biotech talents day

6/11 - Prawo i etyka w biotech oraz badaniach klinicznych

22-28/11-  Biotech network platform days [#CEBioApp]

17/12 - Gala CEBioForum Awards 2021

Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

CEBioForum ma wieloletnią tradycję. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi.  Od tej pory miało miejsce 19 edycji wydarzenia między innymi w takich miastach jak  Brno, Budapeszt, Łódź, Wrocław czy Nowy Jork. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

CEBioForum 2021 zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Central European BioForum odbywa się pod patronatem:
ZWIĄZEK FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH BIOFORUM, Biotechnologia.pl, Strefa Inwestorów, Laboratoria.net, Laboratorium Przegląd Ogólnopolski, Stowarzyszenie TOP 500 Innovators, Świat Lekarza Nowe Terapie, Info Press, ISB Zdrowie, Forum Biznesu, Instytut Zdrowia i Demokracji.

Szczegółowe informacje: www.cebioforum.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij