W dniach 6-7 września 2021 r. w Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się Konwersatorium Spektrometrii Atomowej.

Lokalizacja:
Białystok
Data rozpoczęcia:
06.09.2021
Data zakończenia:
07.09.2021
Strona www:
http://www.kosa...

W dniach 6-7 września 2021 r. w Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się  Konwersatorium Spektrometrii Atomowej. Zgodnie z tradycją planowane wydarzenie naukowe zakresem tematycznym obejmuje XVI Konwersatorium Absorpcji Atomowej, XI Konwersatorium Optycznej Spektrometrii Emisyjnej, VIII Konwersatorium Spektrometrii Mas oraz III Konwersatorium Rentgenowskiej Spektrometrii Fluorescencyjnej.

Nadrzędnym celem Konwersatorium jest integracja środowiska naukowego i praktyków zajmujących się badaniami z wykorzystaniem technik spektralnych. Wykłady, które wygłoszą zaproszeni wybitni polscy i zagraniczni naukowcy dotyczyć będą najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie technik analitycznej spektrometrii atomowej oraz ich zastosowań w badaniach naukowych i w praktyce przemysłowej. W ramach Konwersatorium będą omawiane również zagadnienia związane z metodami przygotowania próbek do analiz, zapewnieniem jakości wyników analitycznych oraz nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi w aparaturze pomiarowej. Konwersatorium skierowane jest do pracowników uczelni wyższych, instytutów naukowych i laboratoriów chemicznych, diagnostycznych i przemysłowych wykorzystujących techniki spektrometrii atomowej i przedstawicieli firm produkujących aparaturę badawczą

Ze względu na sytuację epidemiologiczną obrady odbywać się będą w trybie hybrydowym. Dla tych z Państwa, którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć bezpośrednio, zorganizowana zostanie transmisja na żywo wydarzeń odbywających się w miejscu Konwersatorium.  Mamy jednak nadzieję na bezpośrednie spotkanie wielu uczestników w pięknym i nowoczesnym Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku.

Pod patronatem Konwersatorium w dniu 8 września 2021 r. odbędą się certyfikowane warsztaty szkoleniowe.

Wszystkie aktualne informacje o konferencji dostępne będą na stronie domowej Konwersatorium www.kosat.pl.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij