Wydarzenie odbędzie się w terminie 6-8 października 2021 r., w Hotelu Krynica**** w Krynicy-Zdroju.

Lokalizacja:
Krynica-Zdrój
Data rozpoczęcia:
06.10.2021
Data zakończenia:
08.10.2021
Strona www:
http://kierowni...

Drogi Kierowniku, rozumiejąc Twoją pracę i obszary, w których musisz się sprawnie poruszać, od lat dajemy Ci wsparcie w postaci najświeższych informacji oraz wiedzy, którą wykorzystasz w pełnieniu swoich obowiązków.

Z roku na rok stale rosną wymagania stawiane laboratoriom akredytowanym oraz innym biznesom poruszającym się w tym obszarze. Oznacza to jeszcze więcej odpowiedzialności i zadań do wykonania przez Ciebie i Twój zespół.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie role pełnisz w swoim laboratorium i czego oczekuje od Ciebie otoczenie? Czy umiesz je zdefiniować? Czy wypisałeś je i przyjrzałeś się nim?

Jeżeli to zrobiłeś to wiesz, że stanowisko Kierownika Laboratorium wymaga od Ciebie wejścia w wiele ról. Z części z nich możesz zrezygnować delegując zadania swoim pracownikom, dla Ciebie pozostaną te kluczowe, te naprawdę Twoje, które warto rozwijać i doskonalić w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników Twojej pracy i Twojego zespołu.

VII edycja naszej konferencji koncentruje się zarówno na rolach z obszaru zarządzania, jak również na tych związanych z wiedzą specjalistyczną, które są dla Ciebie równie ważne, ponieważ wiążą się z Twoim bezpieczeństwem.

VII edycja naszej konferencji koncentruje się zarówno na rolach z obszaru zarządzania, jak również na tych związanych z wiedzą specjalistyczną, które są dla Ciebie równie ważne, ponieważ wiążą się z Twoim bezpieczeństwem. Od I edycji naszą misją jest podawanie Ci wiedzy w pigułce, dlatego biorąc udział w konferencji:

  • Uzyskasz najświeższe informacje dotyczące funkcjonowania laboratoriów akredytowanych
  • Dowiesz się o nowych trendach w monitorowaniu i doskonaleniu kompetencji technicznych zespołu
  • Poznasz najnowsze zmiany w prawie pracy „po covidzie” i odniesiesz je do swojego stylu i formy działalności
  • Raz jeszcze sprawdzisz, czy ryzyko chemiczne jest właściwie oceniane w Twoim laboratorium, czy w każdej chwili jesteś przygotowany na kontrolę w tym zakresie?
  • Dowiesz się jak chronić swoje laboratorium oraz sprzęt i jak zapewnić bezpieczeństwo danych w dobie powszechnej cyfryzacji i korzystania z internetu, a także jak uniknąć cyberataku
  • Sprawdzisz, czy podążasz za zmianami i właściwie dbasz o bezpieczeństwo swojego laboratorium, czyli zabezpieczasz bazy danych, informacje i urządzenia przed cyberatakami
  • Poznasz swoje kluczowe role jakie pełnisz zarządzając laboratorium i jakich kompetencji personalnych wymaga wcielanie się w każdą z nich. Często przecież wcielasz się w wiele z tych ról każdego dnia
  • Zdobędziesz wiedzę jak kierować rozwojem kompetencji własnych i zespołu, dzięki czemu wyznaczysz kierunki działania.

Zapraszamy,

zespół CE2 Centrum Edukacji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij