W dniach 22 listopada – 3 grudnia 2021 odbędzie się w Krakowie jedenasta edycja imprezy, która na stałe wpisała się już w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży life science.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
22.11.2021
Data zakończenia:
03.12.2021
Strona www:
www.lsos.info

Impreza adresowana jest do osób, które działają na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia, reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów.  Life Science Open Space organizowane jest przez Klaster LifeScience Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Partnerem Generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków.

Głównym celem imprezy jest promocja i wsparcie nawiązywania współpracy w rozwijaniu i realizacji innowacyjnych przedsięwzięć w pięciu obszarach tematycznych: HEALTH TECHNOLOGIES, DIGITAL HEALTH, BIOECONOMY, HEALTHY FOOD, BEAUTY&LIFESTYLE.  Zaprezentowanych będzie około 50 ofert współpracy w trzech kategoriach: Open Innovation, Demo i Challenge.

W programie LSOS znajdą się także trzy sesje biznesowe. Zaproszeni przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, w tym przemysłu, funduszy inwestycyjnych i urzędów regulacyjnych będą dyskutować o trendach, wyzwaniach i barierach rozwoju w obszarach: CAREER IN LIFE SCIENCES, BUSINESS DEVELOPMENT, STARTUP SCENE. Ponadto zaprezentują się i poddadzą ocenie wybrane krajowe StartUp’y z sektora biotechnologii, technologii medycznych, środowiskowych i żywienia.

Ze względu na pandemię, sesje tematyczne i biznesowe transmitowane będą ze studia zlokalizowanego w Parku Lifescience na platformę    internetową . Zarejestrowani uczestnicy mają do dyspozycji narzędzia pozwalające na indywidualne spotkania b2b (Partnering), a także na prezentację oferty produktów i usług (Marketplace).

Tradycyjnie już, podsumowanie imprezy będzie miało miejsce na sesji INSPIRATIONS, którą zaplanowano, jako networkingowe spotkanie na żywo. Gośćmi będą Iwona Ługowska (Instytut Onkologii) i Paweł Przewięźlikowski (Selvita, Ryvu).  

Informacje o LSOS: www.lsos.info 

Platforma wydarzenia: https://life-science-open-space-2021.b2match.io/

Kontakt bezpośredni: Renata Fryc tel; 789 191 963

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij