Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 października 2022 r. w hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju.

Lokalizacja:
Krynica-Zdrój
Data rozpoczęcia:
19.10.2022
Data zakończenia:
21.10.2022
Strona www:
http://hydropre...

Ogólnopolskie sympozjum naukowo-techniczne Hydroprezentacje to jedno z najważniejszych i najstarszych wydarzeń poświęconych aktualnym zagadnieniom inżynierii wodno-kanalizacyjnej. Adresowane jest do projektantów, wykonawców, eksploatatorów i kadr menedżerskich branży wodociągowej z całej Polski. Zrzesza najważniejszych specjalistów w tej dziedzinie, którzy wspólnie przedstawiają i omawiają problemy i rozwiązania występujące w branży oraz dzielą się nowościami technologicznymi.

Motywem przewodnim tegorocznej, XXIV już edycji, będzie ekologia i rozwój, a wśród prelegentów znajdą się m.in. prof. Andrzej Kowalczyk, rektor Uniwersytetu Śląskiego w latach 2016-20, dr hab. prof. UŚ Damian Absalon, Przewodniczący Państwowej Rady Gospodarki Wodnej czy dr inż. Florian Piechurski z Politechniki Śląskiej.

Wydarzenie odbywa się cyklicznie od 1998 roku, niezmiennie w Krynicy Zdroju i stanowi jedno z najważniejszych spotkań w branży. Oprócz niezwykle wartościowych merytorycznie prelekcji na uczestników oczekiwać będzie bardzo malowniczy i klimatyczny teren Popradzkiego Parku Krajobrazowego, na którym mieści się hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference, gdzie organizowane jest sympozjum.

Rejestracja, wraz z kartą zgłoszeń, pełnym programem i wykazem prelegentów dostępna na stronie: http://hydroprezentacje.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij