W dniach 12-14 września 2022 r. odbyło się XXVII Sympozjum Klubu POLLAB pod hasłem „Rozwój laboratorium poprzez doskonalenie”.

W dniach 12-14 września 2022 r. odbyło się XXVII Sympozjum Klubu POLLAB pod hasłem „Rozwój laboratorium poprzez doskonalenie”. W spotkaniu, które zostało zorganizowane w Zakopanem, w pięknych okolicznościach przyrody, wzięło udział niemal 150 osób.

Sympozjum rozpoczęło się uroczystą kolacją, podczas której goście mieli okazję świętować 30-lecie Klubu. Dwa kolejne dni wypełnione były wykładami oraz dyskusjami.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją, a więcej na temat XXVII Sympozjum Klubu POLLAB przeczytacie w „Laboratorium – Przeglądzie Ogólnopolskim” nr 4/22, które ukaże się już w listopadzie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij