Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Śląska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach zapraszają do udziału w ogólnopolskim sympozjum.

Zostały ostatnie dni rejestracji na XXIV Konferencję HYDROPREZENTACJE 2022, która w tym roku odbędzie się 19-21.10.2022 r. w Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju.

Nie przegap okazji i spotkaj się z nami na ogólnopolskim Sympozjum. Będą wybitni specjaliści, eksperci w swojej dziedzinie, ciekawe prelekcje i debaty poruszające najaktualniejsze zagadnienia gospodarki wodno-ściekowej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij