Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XIII Polskiej Konferencji Chromatograficznej, która odbędzie się w Katowicach w dniach 25-28 czerwca 2023 roku.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
25.06.2023
Data zakończenia:
28.06.2023
Strona www:
https://www.pok...

Wydarzenie to jest kontynuację tradycji Polskich Konferencji Chromatograficznych, mających na celu zaprezentowanie najnowszych krajowych osiągnięć w dziedzinie metod separacyjnych. Konferencja pod patronatem Komitetu Chemii Analitycznej PAN, organizowana jest przez Instytut Chemii, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk  w Zabrzu oraz Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obrady, zaplanowane w formie stacjonarnej (opcjonalnie on-line), będą miały miejsce w gmachu Wydziału Humanistycznego, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 4.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij