Jak co roku, podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Targach Kielce odbędzie się konkurs OMNIPLAST. Wydarzenie od lat popularyzuje wiedzę dotyczącą tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.

PLASTPOL to najważniejsze targi przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce oraz cenione wydarzenie w Europie środkowo-wschodniej, będące istotną platformą wymiany wiedzy m.in. o kierunkach rozwoju i nowych technologiach oraz szeregu propozycji o charakterze naukowym i technicznym. Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń podczas targów, jest konkurs OMNIPLAST, organizowany przez Targi Kielce we współpracy z portalem Tworzywa.pl.

Zostań OMNIPLASTEM

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy etap rozpoczął się już 1 lutego. Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników konkursu otrzyma drogą mailową zestaw 10 pytań związanych z technologiami przetwórstwa TS, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Czas udzielania odpowiedzi mija 31 marca. Na podstawie przesłanych odpowiedzi utworzona zostanie klasyfikacja punktowa Uczestników Etapu 1.

Drugi etap, przeprowadzony również drogą elektroniczną, rozpocznie się 1 kwietnia. Jury będzie miało miesiąc na wyłonienie dziesiątki finalistów. Do udziału w drugim etapie zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 30 uczestników konkursu.

Etap trzeci odbędzie się w formie pisemnej w trakcie pierwszego dnia XXVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL na terenie Targów Kielce.

Pierwszy dzień targów PLASTPOL to również data wielkiego finału konkursu. Trzej najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody o łącznej wartości 12 tys. zł. Dodatkowo za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzyma bon o wartości 6 tys. zł. Drugie i trzecie miejsce to wygrane o wartości kolejno 4 i 2 tys. zł.

Wręczenie nagród odbędzie się w trakcie Uroczystej Gali Laureatów Konkursu Targowego, w dniu 24 maja 2023 r.

PLASTPOL ważnym miejscem dla branży

Choć targi przetwórcze PLASTPOL w Targach Kielce odbędą się 23-26 maja, już teraz organizatorzy informują o zainteresowaniu ze strony segmentu przetwórczego, szczególnie firm z takich krajów jak Turcja, Włochy, Niemcy, czy kraje arabskie.

Tak, jak co roku, także i tym razem targi rozpocznie konferencja prowadzona przez Fundację PlasticsEurope Polska, która przy okazji zaprezentuje swój roczny raport dotyczący kondycji branży przetwórstwa plastików i gumy. Równie wartościowym wydarzeniem będzie seminarium techniczne PLASTECH-INFO.

Więcej informacji  znajdziecie Państwo na: www.plastpol.com oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/plastpolfair

XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się
23-26 maja 2023 w Targach Kielce.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij