10. edycja Sympozjum odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
12.05.2023
Data zakończenia:
14.05.2023
Strona www:
https://msb.sym...

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne "Symbioza" zostało założone w 2013 roku jako zwieńczenie owocnej współpracy między studentami i absolwentami trzech uznanych uniwersytetów: Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do celów Stowarzyszenia należy przede wszystkim integracja społeczności biotechnologicznej w Polsce i za granicą, wsparcie młodych naukowców w tej dziedzinie oraz popularyzacja licznych aspektów biotechnologii.

Flagowym projektem WSB "Symbioza" jest Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne "Symbioza" organizowane całkowicie w języku angielskim, skierowane do studentów studiów licencjackich, doktorantów i młodych badaczy. W tym roku Organizatorzy mają przyjemność przedstawić 10. edycję Sympozjum, które odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, w Polsce. W tegorocznej edycji planowane są bloki tematyczne: Genetyka, Bioinformatyka, Biologia strukturalna, Bioremediacja, Choroby zakaźne i Nowotwory.

W każdej edycji Sympozjum jest starannie udoskonalane na liczne sposoby, jak to miało miejsce w 2021 roku, gdy Sympozjum odbyło się całkowicie online. W tym roku uczestnicy są zachęcani do udziału w formie stacjonarnej, jednak przewidziana została także możliwość dołączenia do Sympozjum zdalnie, jako bierny uczestnik. W celu zwiększenia dostępności Sympozjum jeszcze bardziej, Komitet Organizacyjny ma przyjemność poinformować, że uczestnicy z ukraińską afiliacją są zwolnieni z opłaty konferencyjnej w przypadku zdalnego udziału w Sympozjum, jako wyraz wsparcia dla Sąsiadów zza wschodniej granicy dotkniętych nieuzasadnioną rosyjską agresją.

Rejestracja na Sympozjum jest aktywna do 22 marca – z góry dziękujemy za każde udostępnienie!

https://msb.symbioza.edu.pl/pl/registration/

Zapraszamy do śledzenia strony Intercollegiate Biotechnology Symposium „Symbioza” na Facebooku, aby mieć dostęp do najnowszych aktualności dotyczących Sympozjum:

https://www.facebook.com/msbsymbioza

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij