W dniach 11-29 września Uniwersytet Śląski w Katowicach otworzy kampus dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ramach Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego.

Co roku we wrześniu Uniwersytet Śląski otwiera swój kampus w Katowicach dla uczniów i uczennic oraz nauczycieli i nauczycielek szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ramach Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego. To wydarzenie, na które zaproszone są zorganizowane grupy szkolne oraz indywidualne osoby. Na mapie kampusu pojawią się cztery przystanki naukowe, oferujące interaktywne warsztaty, wykłady i pokazy z różnych dziedzin.

W tegorocznym programie wydarzenia znalazły się zajęcia w ramach czterech przystanków naukowych:

  • Osobliwości Świata Fizyki,
  • Biostrefa,
  • Wyobraźnia,
  • Prehistoria.

Uczennice i uczniowie mogą uczestniczyć w kilku wykładach prowadzonych przez naukowczynie i naukowców z Uniwersytetu Śląskiego oraz pracowniczki i pracowników innych placówek naukowo-badawczych.

Wydarzenie odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, od 11 do 29 września 2023 roku. Szczegółowy program oraz zasady rejestracji znajdują się na stronie: www.uniwersyteckiemiasteczkonaukowe.us.edu.pl.

Źródło: us.edu.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij