LABORATORIA BADAWCZE I WZORCUJĄCE W PROCESACH TWORZENIA I WDRAŻANIA INNOWACJI. 20 października 2023, godz. 09:00, Rzeszów.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli laboratoriów badawczych, wzorcujących, akredytowanych i nieakredytowanych oraz przedstawicieli firm zlecających badania swoich wyrobów lub wzorcowania aparatury pomiarowej.
Zobacz, co zyskasz biorąc udział w wydarzeniu!
INNOWACJE
Wspólnie zastanowimy się, jak ważny jest wiarygodny wynik z laboratorium badawczego, za którym idzie jakość i dobra praktyka laboratoryjna. Ponadto pochylimy się nad metodami projektowania i wdrażania na rynek innowacyjnych wyrobów.
POMIARY
Pochylimy się nad zagadnieniem nowych metod pomiarowych, związanych z badaniami jakości wody pitnej. Ponadto na przykładach omówimy proces tworzenia budżetów niepewności pomiaru dla wybranych procedur badawczych i wzorcowania.
AKREDYTACJE
Przyjrzymy się temu, jaką rolę odgrywają akredytowane laboratoria wzorcujące w zapewnianiu spójności pomiarowej. Na wybranych przykładach zaprezentujemy także metody analizy ryzyk i szans.

Zgłoś udział: https://ipa.pcinn.org/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij