Life Science Open Space 2023 to forum współpracy łączące przedstawicieli różnych branż i sektorów we wspólne innowacyjne działania dla zdrowia i jakości życia.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
30.11.2023
Data zakończenia:
01.12.2023
Strona www:
https://lsos.info/

Life Science Open Space 2023 - Collaboration and Innovation Summit for Health and Quality of Life to forum współpracy łączące przedstawicieli różnych branż i sektorów we wspólne innowacyjne działania dla zdrowia i jakości życia. To ważne i prestiżowe wydarzenie środowiska life science w Polsce i nie tylko. 

Po raz pierwszy od czasu pandemii spotkamy się na żywo. Po raz pierwszy również wydarzenie jest organizowane we współpracy trzech organizacji – Klaster LifeScience Kraków, Sano Centre for Computational Medicine i Krakowski Park Technologiczny.

Jakie zagadnienie poruszy Life Science Open Space?

W miarę jak świat się starzeje i staje się coraz bardziej cyfrowy, my – społeczność lifescience – spotykamy się, aby dzielić się spostrzeżeniami, potrzebami, pomysłami, projektami i możliwościami, aby pomóc ludziom żyć dłużej i zdrowiej.

Na program składają się prezentacje i dyskusje nt. możliwości i opcji współpracy w obszarach związanych ze zdrowiem oraz stylem życia, sesje dedykowane startupom i inwestorom oraz sesje rozwoju biznesu i kariery. Specyfiką wydarzenia jest to, że program tworzoną sami uczestnicy LSOS. Ludzie nauki i biznesu, którzy dzielą się pomysłami i potrzebami oraz są otwarci na współpracę i nowe możliwości.

Kogo zobaczymy na tegorocznym LSOS?

Nasi Goście Specjalni oraz Eksperci to rozpoznawalne w środowisku life science nazwiska i historie. Swoim doświadczeniem podzielą się z Wami między innymi: Hans Hofstraat, Akos Wetters oraz Ingmar Hoerr, który wystąpi w wieczornej sesji INSPIRACJE, wieńczącej pierwszy dzień LSOS. 

Współpraca - znak rozpoznawczy LSOS!

Oprócz sesji tematycznych, LSOS oferuje również uczestnikom możliwość nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży life science, prezentacji swoich produktów i usług potencjalnym inwestorom, oraz zamieszczanie zapytań. Część partneringowa będzie się odbywać przez cały czas trwania wydarzenia na Platformie Współpracy LSOS.

Dołącz do nas w Krakowie i na Platformie Współpracy!

Wydarzenie odbędzie się na żywo w Krakowie (Krakowski Park Technologiczny), a część partneringowa w formule online, na platformie współpracy o tej samej nazwie – LSOS. Platforma jest miejscem dedykowanym dla środowisk związanych z rozwojem innowacji dla zdrowia i jakości życia. Możliwe będzie tam nawiązywanie współpracy nie tylko w trakcie imprezy, ale również na bieżąco, w miarę pojawiających się potrzeb i możliwości.    

Partnerem Generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków. 

Strona wydarzenia ▶ lsos.info 

Dołącz do wydarzenia na ▶ lifescienceopenspace.com

Udział w imprezie, a także dostęp do platformy jest darmowy dla zarejestrowanych. 

Zapraszamy do udziału!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij