Komitet Organizacyjny VIII Ogólnopolskiego Sympozjum Mikrobiologicznego „Metagenomy różnych środowisk” ogłasza, iż rejestracja na to wydarzenie już została otwarta.

W dniach 17-18 czerwca 2024 r. odbędzie się VIII edycja konferencji „Metagenomy różnych środowisk”, której organizatorem głównym w tym roku jest Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (Katedra Biologii i Biotechnologii Mikroorganizmów), a miejscem będzie Centrum Transferu Wiedzy KUL znajdujące się w centrum Lublina, przy ulicy Radziszewskiego 7.

Metagenomy” są cyklicznym wydarzeniem współtworzonym przez pięć instytucji naukowych: 

Komitet Organizacyjny VIII Ogólnopolskiego Sympozjum Mikrobiologicznego „Metagenomy różnych środowisk” ogłasza, iż rejestracja na to wydarzenie już została otwarta, a wszelkie szczegóły znajdą Państwo na stronie Sympozjum oraz na Facebook.

Tematyka tego wydarzenia jest bardzo różnorodna. Omawiane zagadnienia z zakresu metagenomiki, metataksonomiki, mikrobiologii, mykologii,  biologii molekularnej, genetyki pozwalają poznać lepiej biochemię i fizjologię bakterii i grzybów, co ma znaczenie w praktycznym zastosowaniu w ochronie środowiska, biotechnologii, biologii medycznej i rolnictwie.

KALENDARIUM:

do 15.04.2024 – REJESTRACJA I WNIESIENIE OPŁATY REJESTRACYJNEJ

do 10.05.2024 - PRZYGOTOWANIE STRESZCZEŃ DO UMIESZCZENIA W MATERIAŁACH KONFERENCYJNYCH

do 10.06.2024 - PRZYGOTOWANIE POSTERÓW

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij