Podczas trzydniowej konferencji, która tradycyjnie odbędzie się w malowniczej Krynicy Zdroju w terminie 17-19.04.2024 r. nie zabraknie eksperckiej wiedzy, wyjątkowych gości i fascynujących prelekcji.

Lokalizacja:
Krynica Zdrój
Data rozpoczęcia:
17.04.2024
Data zakończenia:
19.04.2024
Strona www:
https://hydropr...

 

Do rozpoczęcia XXVI edycjipozostał niespełna miesiąc! Podczas trzydniowej konferencji, która tradycyjnie odbędzie się w malowniczej Krynicy Zdroju w terminie 17-19.04.2024 r. nie zabraknie masy eksperckiej wiedzy, mnóstwa wyjątkowych gości i fascynujących prelekcji. Program tegorocznego sympozjum skupia się przede wszystkim na przyszłości inżynierii w branży wodociągowej przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, w tym m.in. sztucznej inteligencji.

„Przyszłość inżynierii w branży wod.- kan. – AI wkracza do firm wodociągowych” – to temat przewodni, wokół którego skupia się XXVI odsłona ogólnopolskiej konferencji Hydroprezentacje. Sztuczna inteligencja to zagadnienie, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem specjalistów z wielu różnych dziedzin. Nic więc dziwnego, że w tym roku spora część programu jednej z najważniejszych konferencji w branży wodociągowej została poświęcona właśnie tej kwestii.              
XXVI edycja Hydroprezentacji tradycyjnie odbędzie się w hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju między 17 a 19 kwietnia. Tegoroczna konferencja to trzy dni wypełnione wystąpieniami, wykładami oraz debatami, w których udział wezmą wybitni eksperci i specjaliści z różnych zakątków kraju. 26. edycję Ogólnopolskiego Sympozjum Hydroprezentacje otworzy wystąpienie Prezesa Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” – Pawła Sikorskiego, który opowie o najbardziej gorących (dosłownie) tematach w branży wodociągowej. Pierwszego dnia swoją prelekcję wygłosi również m.in. prof. dr hab. inż. Jacek Mąkinia z Politechniki Gdańskiej. W swoim wystąpieniu poruszy temat neutralności klimatycznej oczyszczalni ścieków.

Program zaplanowany na kolejny dzień sympozjum niemal w całości zostanie poświęcony zagadnieniom związanym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w dziedzinie wodno-kanalizacyjnej oraz innowacyjnych rozwiązaniach, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na rozwój i przyszłość branży. Pierwszy wykład rozpocznie prof. dr hab. Jan Kozak z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, który opowie o zastosowaniu sztucznej inteligencji w procesach decyzyjnych. Ponadto prelegenci opowiedzą m.in. w jaki sposób sztuczna inteligencja może zmienić sposób zarządzania pracą oczyszczalni ścieków, o zastosowaniu AI w procesach decyzyjnych, a także o potencjale i możliwościach, jakie niesie ze sobą jej wprowadzenie do branży wodociągowej. Prelegenci podejmą się także tematów związanych z procesem cyfryzacji w zakresie inżynierii wodno-kanalizacyjną w Polsce.

Formularz rejestracji wraz z kartą zgłoszeń, pełnym programem i wykazem prelegentów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia www.hydroprezentacje.pl. Koszt udziału w trzydniowej konferencji to 1590 zł wliczając w to nocleg oraz wyżywienie. Rejestracja zostanie zamknięta 2 kwietnia 2024.

Organizatorami Hydroprezentacji są Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Śląska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach, Partnerem Branżowym Katowickie Wodociągi. Partnerami nadchodzącego wydarzenia będą również Logic Synergy, HSB, Fabryka Armatur Jafar, Amiblu, Wasko, Grundfos oraz Aiut. Organizatorem technicznym agencja marketingowo-PR-owa Grupa PRC Holding.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij